LogAlarm

İster Yerelden ister Buluttan, tüm bilişim alt yapınızın olay günlüklerini ve kritik siber güvenlik olaylarını tek merkezden yönetin. Farklı marka ve model güvenlik cihazlarınızı saniyeler içerisinde entegre edebilirsiniz

Her geçen gün kullandığımız yazılım ve donanımlar giderek artıyor ve çeşitleniyor. Bundan birkaç sene önce sürekli kullandığımız veriden çok daha fazlasını bugün teknoloji log ve günlük olarak üretiyor. Elbette ki teknoloji her zaman olumlu amaçlar doğrultusunda kullanılmıyor. Siber saldırganlar ve saldırı yöntemleri de giderek çeşitleniyor. Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda kurumunuzun, hatta evinizin teknolojik altyapısında gerçekleşen olayların sürekli takibi, sıradışı olaylar ve tehditlerin anında tesbiti günden güne daha da önem kazanıyor.

Loglarınız aslında sizsiniz... Basit bir evrak oluşturmaktan gelişmiş tasarım dosyaları hazırlamaya, güncel haberleri takip etmekten, yüksek bütçeli iş görüşmelerinize ilişkin eposta yazışmalarına kadar bilişim altyapınızda gerçekleşen her türlü olay aslında sizin ve bilişim altyapınızı kullanan herkesin kim olduğunu gözler önüne seriyor. Bilişim altyapınızda gerçekleşen olayları yakından takip etmek ise size; sizin, kurumunuzun ve çalışanlarınızın geleceği ile ilgili vereceğiniz kritik kararlarda yol gösterici nitelikte.

Logalarm SIEM bütün bu konularda sizin en büyük yardımcınız olacak. Logalarm sayesinde bilgi işlem altyapınızda gerçekleşen basit bir olaydan ileri bir tehdite kadar bütün olayları gerçek zamanlı takip edebilir, her türlü olay ile ilgili aksiyon alabilir ya da otomatik aksiyonlar planlayabilirsiniz. Bilgi işlem altyapınızdaki arızaları anında tespit ederek çevrimdışı kaldığınız süreleri minimize edebilir, gelişmiş analiz, istatistik ve yapay zeka destekli anomali tespiti motorları sayesinde elde ettiğiniz anlamlı veriyi kullanarak kendinize özel esnek gösterge panelleri oluşturabilir, bu panellerle bilgi işlem altyapınızı 7/24 mercek altında tutabilirsiniz. İstediğiniz veri ve analizlerden oluşan raporları istediğiniz sıklıkla otomatik olarak alabilir, bu raporlarla bilgi işlem altyapınızın dününü ve bugününü öğrenirken, geleceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kısacası LogAlarm ile kurumunuzu avucunuzun içerisine sığdırabilirsiniz....

 

İster Yerelden ister Buluttan, tüm bilişim alt yapınızın olay günlüklerini ve kritik siber güvenlik olaylarını tek merkezden yönetin. Farklı marka ve model güvenlik cihazlarınızı saniyeler içerisinde enteğre edebilirsiniz. LogAlarm SIEM Yazılımı Veri tabanı, Güvenlik duvarları, yönetilebilir cihazlar kullanıcı bilgisayarları merkezi siber güvenlik yazılımlarınız ve daha bir çok log ve veri oluşturan cihazlarınızdan anlık olarak topladığı verileri anlamlı ve okunabilir hale getirir. Güçlü korelasyon motoru neredeyse piyasada kullanılan tüm güvenlik cihazlarını destekler. Korelasyon için zorlu ayarlar yapmanıza gerek kalmaz. Üstelik tüm yapınızı istediğiniz platformdan web tabanlı yönetim merkezi ile anlık olarak yönetebilir akıllı kontrol panalleri ile 7/24 izleyebilirsiniz. Bilgilendirme alarmları ile belirli seviyelerde oluşan kritik olaylar anında sistem yöneticilerine iletilir. Bu sayede operasyon ve bakım maliyetleriniz en aza indirilir.