LogAlarm

Summoner sistemin ulağıdır. Alarm üreten bütün hizmetler bildirimler Summoner'a gönderilir, Summoner ise sizin tercihlerinize göre hangi bildirimin hangi yolla (Push bildirim, eposta vb.) hangi kullanıcıya iletileceğine karar verir ve iletir.

Sıkça Sorulan Sorular

Özellikle iş saatleri dışında e-posta kutunuzu sürekli kontrol etmediğinizin farkındayız. Elbete 7/24 uygulama başında da bulunamazsınız. Bildirimlerimizin zincir marketler, giyim mağazaları ve bankaların SMS'leri arasında kaybolmasını de istemeyiz...


LogAlarm tarafından size gönderilen bildirimler, çoğunlukla otomatik alınan bir aksiyonun sonucunu ya da sizin hızlıca aksiyon almazın gereken bir durumu anlatan bildirimlerdir. Bu nedenle bildirimlerin mümkün olan en kısa sürede size iletildiğinden ve görüldüğünden emin olmak isteriz. Bunu mümkün kılmak için Summoner, geleneksel yöntemlere (eposta, SMS) ek olarak HTTP PUSH bildirim protokolünü de destekler. Masasüstü cihazlarını ile Android işletim sistemli cep telefonlarınızda, bildirimleri tıpkı kullandığınız sosyal mesajlaşma uygulamalarının bildirimleri gibi gerçek zamanlı alabilir, bildirime tıklayarak ya da dokunarak, doğrudan alarma ilişkin sayfayı görüntüleyebilirsiniz.

LogAlarm Summoner bir REST API ile gelir. Bu API sayesinde bildirimlerin size, 3. parti bir olay yönetim yazılımı vb. sistemlere ya da her iki noktaya birden eş zamanlı gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elbette yapar... LogAlarm bilgi işlem altyapınız koruyup yönetirken üzerinizdeki yükü en üst seviyede devralmak için geliştirildi.


Yazdığınız kurallara ilişkin alarm sıklığı atayabilirsiniz. Bu sayede kural her ihlal edildiğinde LogAlarm gerekli aksiyonu alacak, bununla alakalı uygulama için bildirimler üretecek ancak SMS, e-posta ve PUSH bildirimleri sizin belirlediğiniz sıklıklarla gönderecektir. Bu sayede cebinizde sürekli çalan bir telefonla dolaşmak, ya da günde 4-5 kez e-posta kutunuzu boşaltmak zorunda kalmayacaksınız.